Nieruchomości

Do niedawna  podstawowym atutem każdej prezentacji domu, mieszkania lub lokalu były zdjęcia. Właściciele mieszkań, deweloperzy i agenci nieruchomości dbali o to, by do ogłoszenia dołączyć galerię. Dziś jednak użytkownicy Internetu przyzwyczaili się do multimediów i wirtualnej rzeczywistości, dlatego fotografie 2D mogą być dla nich niezadowalające. O wiele większe wrażenie zrobi na nich prezentacja w formie wirtualnego spaceru.

Jakie są najważniejsze korzyści z wirtualnego spaceru?

 • Najdokładniejsza prezentacja nieruchomości
  Wirtualny spacer pozwala na swobodne „przemieszczanie” się po danej nieruchomości. Dzięki temu zainteresowane osoby mogą obejrzeć wszystkie dostępne pomieszczenia, ich rozkład i wyposażenie.
 • Wysoka wiarygodność
  Osoby poszukujące domu lub mieszkania dla siebie podchodzą często nieufnie do galerii zdjęć, ponieważ sądzą, że na fotografiach nie zostały uwzględnione słabe strony nieruchomości. W przypadku wirtualnego spaceru zyskują pełen obraz, któremu mogą zaufać.
 • Wersja offline
  Wirtualny spacer możesz zamieścić w Internecie – na stronie WWW, w ogłoszeniu albo w mediach społecznościowych – lub prezentować go offline podczas spotkań z klientami. Ta druga opcja pozwala ograniczyć krąg osób, które mają dostęp do danego materiału.
 • Dodatkowe elementy
  Na życzenie wzbogacamy prezentację o elementy wideo, tekst, zdjęcia płaskie lub mapkę lokalizacji/apartamentu.

 

Poniżej przedstawiamy przykładowe realizacje dla Apartamentu Deluxe w Koszalinie zrealizowaną przez Nas.

Our Office

Menu
Potrzebujesz pomocy? Zadaj nam pytanie